Pro naše internetové projekty a projekty našich zákazníků máme připraven profesionální webhosting od poslečnosti ZONER za výborné ceny.

Webhosting pro vaši vizitku

Pod označením „vizitka“ je u nás dostatek prostoru pro plnohodnotné internetové stránky malé firmy, živnostníka či freelancera. Služba zahrnuje nejen prostor pro internetovou prezentaci, ale také e-mail na vlastní doméně (v této službě 10 samostatných schránek a doménový koš), databázové služby MySQL (1 databáze), doménový certifikát atd. Součástí služby je předinstalace redakčního systému WordPress, po dohodě jiného redakčního systému. Cena služby je přitom pouhých 750 Kč s DPH za 1 rok včetně domény CZ, EU, SK nebo COM.

Webhosting pro web a e-shop

Tato služba je vhodná pro středně velké firmy nebo projekty. Nabízíme v rámci ní dostatek prostoru pro zřízení internetového obchodu nebo rozsáhlé prezentace, e-mail na vlastní doméně (v této službě je 50 samostatných schránek a doménový koš), databázové služby MySQL (5 databází), doménový certifikát atd. Součástí služby je předinstalace redakčního systému WordPress nebo e-shopového řešení Prestashop, po dohodě jiného řešení. Cena služby je krásných 1499 Kč s DPH za 1 rok včetně domény CZ, EU, SK nebo COM.

Vlastní virtuální server

Máte-li více projektů, nevyplatí se vám pro každý jednotlivý projekt platit samostatný webhosting, potom nabízíme službu virtuálního serveru s individuálním nastavením služeb (počet CPU, velikost RAM a úložného prostoru, databázové služby atd.).